Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Warszawa" - Augustów - którędy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • "Warszawa" - Augustów - którędy?

    Kurcze jak inni wypisują na temat haka w tym temacie to jest dobrze. Ja pytam o czujniki parkowania to nie ten temat. Ale dobra już milczę, dzięki.

  • #2
    "Warszawa" - Augustów - którędy?

    Koledzy, jechać przez Łomżę, Grajewo (217km i 2h55min wg Google) czy przez Zambrów, Tykocin (236km i 3h według Google). Start spod Warszawy w sobotę około 5.00 rano...
    No i analogicznie: jak wracać w kolejną sobotę, jeśli z Augustowa wystartuję ~12.00.
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Ja zwykle jeżdżę przez Grajewo. W Zambrowie możesz tylko dłużej stać, chyba ze turystycznie masz ochotę odwiedzić Tykocin :wink:

      Komentarz


      • #4
        Pierwsza trasa szybsza i lepsze drogi. Druga bardziej malownicza (w Tykocinie kręcili U Pana Boga w ogródku) ale drogi dużo gorsze i wąskie. W Zambrowie nie ma już stania bo ma obwodnicę. Możesz jeszcze jechać przez Białystok i ta trasa byłaby chyba najszybsza z najlepszymi drogami gdyby nie remonty w Białymstoku.
        Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
        Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

        Komentarz


        • #5
          ja z racji urodzenia pojechałbym przez moje "śledzikowo" trasa szybsza, może dłuższa. Przez Tykocin i Knyszyn droga jest jaka jest szkoda zawiechy.
          O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

          Komentarz


          • #6
            Witam,

            Osobiście zwykle wybieram drogę przez Lomże. Czasami zdarza mi się wybrać inną drogę gdy muszę zahaczyć o dodatkowy cel podróży.
            Jechałem tydzień temu i nie polecam jechać przez Tykocin. Po zjeździe z drogi na Białystok są roboty drogowe, wszystko jest rozkopane i miejscami dostępny tylko 1 pas ruchu. Tak to wygląda do Tykocina dalej jest już ok.
            Zgodzę się również z kolegą lubek24. Warto rozważyć trasę przez Białystok, dobra droga, niestety nie wiem jak wygląda ruch bo dawno tamtędy nie jechałem.

            Pozdrawiam,

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez vini
              Warto rozważyć trasę przez Białystok
              Zwłaszcza, że w Łomży zacznie się remont Placu Kościuszki (ronda) i ul. Wojska Polskiego. Może być pierdolnik.

              Chociaż w Białym też teraz ciekawie... :wink:

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez PieTrzaK
                Zamieszczone przez vini
                Warto rozważyć trasę przez Białystok
                Zwłaszcza, że w Łomży zacznie się remont Placu Kościuszki (ronda) i ul. Wojska Polskiego. Może być pierdolnik.

                Chociaż w Białym też teraz ciekawie... :wink:
                A kiedy to ma się rozpocząć? Startuję w przyszłą sobotę - załapię się już na ten remont?
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • #9
                  W poniedziałek 7 lipca rozpocznie się przebudowa drogi krajowej nr 61/63 w Łomży w ciągu ulicy Wojska Polskiego i ronda T. Kościuszki. W pierwszej kolejności drogowcy prace rozpoczną na rondzie, a dopiero po ich zakończeniu wejdą na ul. Wojska Polskiego. Prowadzony remont będzie wiązał się z dużymi utrudnieniami w ruchu, jednak wykonawca zadeklarował, że dołoży wszelkich starań, aby prowadzone roboty wiązały się z jak najmniejszymi utrudnieniami dla mieszkańców Łomży.
                  Pierwsze prace drogowcy z firmy BIK Projekt będą wykonywali na wewnętrznej jezdni ronda. Cały ruch w tym czasie zostanie skierowany na jego zewnętrzny pas. Po wykonaniu tych robót ruch zostanie przeniesiony na wewnętrzną jezdnię, zaś remont będzie prowadzony na zewnętrznym pasie. W obu przypadkach wjazdy i zjazdy ze wszystkich dróg dojazdowych zostaną zachowane. Jedynie na czas rozkładania mas bitumicznych, najpierw na 2 dni zamknięte zostaną wloty na rondo z Alei Legionów (proponowany objazd ulicami Polową i Wojska Polskiego), ul. Długiej i Rządowej (zachowana zostanie możliwość skrętu w ul. Zjazd), zaś cały ruch będzie odbywał się dwukierunkowo po części ronda od strony ul. Pięknej. Następnie, również na okres 2 dni, zamknięty zostanie wlot na rondo z ulicy Pięknej, zaś cały ruch zostanie przeniesiony na odcinek ronda od strony starego miasta.
                  Prawdopodobnie w ostatnim tygodniu lipca, już po zakończeniu wszystkich prac na rondzie Kościuszki, rozpocznie się remont 600-metrowego odcinka ul. Wojska Polskiego. Zostanie on podzielony na maksymalnie 200-metrowe fragmenty, gdzie prace będą prowadzone na jednej jezdni, zaś ruch wahadłowo będzie odbywał się po drugim pasie i będzie sterowany ręcznie lub za pomocą sygnalizacji świetlnej. Tutaj prace potrwają do końca sierpnia.
                  Czyli na remont ronda się załapiesz Objazdu raczej nie ma bo drugi most ma wahadełko i tam codziennie można długo postać.

                  Ale może nie będzie tragedii - trzeba zobaczyć co się będzie działo w tygodniu jak już zaczną dłubać.

                  Komentarz


                  • #10
                    jechałem wczoraj trasą przez Białystok około godziny 14.
                    Roboty trwają ale nie napotkałem żadnych korków. udało się gładko przejechać.

                    Komentarz


                    • #11
                      Info z dzisiaj - w Łomży zakorkowanie mieści się w normie weekendowej. Jakoś specjalnie źle przez ten remont ronda się nie jechało, sznurek aut dłuższy niż zwykle, ale wszystko płynnie.

                      Komentarz


                      • #12
                        No to jutro ~6.30 będzie można zobaczyć mnie w Łomży
                        Adam... Używam:
                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                        Passek: B6 175KM/366Nm

                        Komentarz


                        • #13
                          robię jutro trasę Kraków - Augustów?
                          jaką trasę byście polecali?
                          wg google przez Częstochowę, Warszawę, Łomżę, Grajewo jest najszybciej,
                          proszę o porady bo od Warszawy na Pn-Wsch jeszcze nie byłem...

                          jako, że startuję z południa Krakowa zastanawiam się jeszcze nad trasą A4 przez Rzeszów, a potem 19. przez Lublin, Białystok...

                          Komentarz


                          • #14
                            Z Warszawy toruńską na Zambrów, na obwodnicy Zambrowa na Łomżę i potem Grajewo i Augustów, nic lepszego nie ma
                            Skoda Octavia II FL
                            Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                            https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                            Komentarz


                            • #15
                              toruńska to S2 + S8 teraz?

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez skipper.u
                                toruńska to S2 + S8 teraz?
                                tak od Warszawy S2/S8 do Zambrowa potem DK63 do Łomży dalej DK61 do Augustowa
                                Jadąc z Zambrowa wjeżdżasz do Łomży, na pierwszym rondzie zjeżdżasz z ronda 1 w prawo, jedziesz prosto mijasz most (nowy) na Narwi, za mostem 300m na skrzyżowaniu w lewo, dojeżdżasz do ronda, 2 zjazd z ronda 200m prosto skrzyżowanie ze światłami na nim w prawo i prosto do Augustowa.
                                Skoda Octavia II FL
                                Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                Komentarz


                                • #17
                                  Dzięki Maly745,
                                  z powrotem może pojadę ścianą wschodnią, wie ktoś jak się jedzie drogą nr 19?

                                  [ Dodano: Sob 16 Kwi, 16 15:07 ]
                                  od Wyszkowa do Zambrowa jeden wielki plac budowy
                                  w Zambrowie skręciłem na Łomżę

                                  wracałem przez Białystok Lublin Rzeszów - 50km dalej i pół godziny dłużej
                                  19. jechało się dość dobrze ale połowa drogi w nocy i niewiele widziałem...
                                  na automapie widać było planowaną S19 raz po jednej raz po drugiej stronie

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X